Ödeme Seçenekleri

%100 Güvenli Ödeme


Saribahce.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli 128 bit SSL güvenlik sertifiları ile korunmaktadır. Girdiğiniz kişisel bilgileriniz tamamen gizli tutulmaktadır.

Kredi Kartı / Banka Kartı İle Ödeme


Saribahce.com dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

Kapıda Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme


Saribahce.com dan alışveriş yapıp kredi kartı veya banka havalesi kullanmak istemeyen müşterilerimiz, ödemelerini ürün teslimatında nakit veya kredi kartıyla yapabilirler. Kapıda ödemeli alışveriş için  seçtiğiniz ürünlerinizi sepetinize atıp, ödeme sayfasında “Kapıda Ödeme” seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Kapıda Ödeme anlaşmalı kargo firmamız Sürat Kargodur.

*Kapıda ödemeyi seçtiğinizde taşıyıcı kargo firmasının tahsilat bedeli olarak talep ettiği 4,95 TL toplam ücrete ilave edilir.

Havale/EFT İle Ödeme


Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz  Havale/Eft yoluyla alışverişlerini tamamladıktan sonra aşağıdaki hesap numaramıza ödemelerini yapabilmektedirler.

Banka hesap bilgilerimiz;

BANKA ADI: FİNANSBANK
ŞUBE KODU: 03663
HESAP ADI: Rukiye YILMAZ
HESAP NO: 73529688
IBAN: TR82 0011 1000 0000 0073 5296 88

 

Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına 9 haneli sipariş numaranızı önemle yazmanızı öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM’lerden yapılan ödemelerde 9 haneli sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir. Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebiliyor. Mecbur olunmayan durumda ATM’den para transferi yapmamanızı öneriyoruz. Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.